O nas

SÆPLAST raw material

SÆPLAST RÓWNA SIĘ  JAKOŚĆ

SÆPLAST to czołowa firma zajmująca się projektowaniem i produkcją dwuściennych pojemników izolowanych i trójściennych polietylenowych wzmacnianych pojemników i palet przeznaczonych do użytku we wszystkich sektorach światowego przemysłu spożywczego i recyklingu.

Nasze niezwykle wytrzymałe formowane rotacyjnie produkty charakteryzują się doskonałą trwałością, dużą wytrzymałością na uderzenia i wysokim współczynnikiem izolacji. Gładkie powierzchnie zapewniają łatwe czyszczenie i optymalną higienę. 

 

 

POCZĄTKI  SÆPLAST

Sæplast in Dalvik, Northern Iceland

Historia SÆPLAST rozpoczyna się w Dalvik, barwnej wiosce rybackiej w północnej Islandii.  Przedsiębiorstwo SÆPLAST zostało założone w 1984 r. w

 odpowiedzi na popyt ze strony islandzkiej społeczności rybackiej. 

Podziwiając z okna port rybacki oraz głęboki fiord Eyjafjörður, zespół SÆPLAST skonstruował produkt, który zrewolucjonizował sposób obchodzenia się z owocami morza i poprawił bezpieczeństwo rybaków. W odpowiedzi na lokalne potrzeby zespół SÆPLAST opracował dwuścienne izolowane pojemniki z tworzywa sztucznego, których zadaniem miało być przedłużenie okresu przydatności do spożycia ryb. 

SÆPLAST SPEŁNIA  NAJSUROWSZE WYMAGANIA

Od ponad 30 lat nasi inżynierowie i projektanci pracują w pocie czoła nad tym, aby pojemniki SÆPLAST spełniały najsurowsze wymagania szerokiej gamy naszych klientów. 

Nieustannie ulepszamy konstrukcję naszych modeli, tym samym zwiększając efektywność i bezpieczeństwo przechowywania.

Od momentu założenia po dziś dzień firmie SÆPLAST udaje się zachować renomę firmy utożsamianej z najwyższą jakością i niezawodnością. Bogata oferta wysokiej jakości produktów SÆPLAST to Twój bilet na bezpieczną podróż.