Inteligentne uchwyty

SÆPLAST silent buggyNOWY ERGONOMICZNY UCHWYT DO WÓZKA SÆPLAST

SÆPLAST prezentuje nowy uchwyt dla naszego popularnego wózka do przechowywania mięsa. Nasz cichy pojemnik SÆPLAST Buggy jest teraz wyposażony w ergonomiczny uchwyt, który zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy.

Model SÆPLAST Buggy jest łatwiejszy i bezpieczniejszy w użyciu niż tradycyjne wózki ze stali nierdzewnej. Nowy inteligentny uchwyt jest umieszczony pionowo w istniejących uchwytach z tyłu wózka. Dzięki temu uchwyt znajduje się wyżej, co ułatwia przesuwanie wózka i zachowanie wyprostowanej sylwetki.

Model SÆPLAST Buggy odniósł już wielki sukces w branży produkcji żywności. Jest przeznaczony do przechowywania mokrych i suchych mięs oraz wielu innych produktów spożywczych. Produkowany jest zgodnie z niemiecką normą DIN9797, a jego niska waga (22 kg) gwarantuje łatwą, bezpieczną i wygodną obsługę.

Mocna polietylenowa jednoczęściowa konstrukcja z potrójną ścianą wytrzyma trudne warunki i nieostrożne obchodzenie się, dzięki czemu pojemnik przetrwa lata. Co jest równie ważne, to fakt, że w porównaniu z bardziej tradycyjnymi wariantami ze stali nierdzewnej, w przypadku naszego pojemnika można liczyć na znaczną redukcję poziomu hałasu.

Buggy dostępny jest w czterech kolorach, dzięki czemu klienci mogą korzystać z różnych wózków w różnych obszarach produkcji. Inteligentny uchwyt jest wykonany z polietylenu i – podobnie jak cały wózek – nadaje się do pełnego recyklingu.

Zarezerwuj konsultacje, a omówimy z Tobą najbardziej praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy.