Jakość na pokładzie

SÆPLAST NA MORZU

Ponad 30 lat temu, w odpowiedzi na lokalne potrzeby, zespół SÆPLAST opracował dwuścienne izolowane pojemniki z tworzywa sztucznego, których zadaniem miało być przedłużenie okresu przydatności do spożycia ryb. Problem był ewidentny; wysoki odsetek łowionych ryb psuł się jeszcze przed dotarciem na brzeg. Raz utraconej jakości nie da się odzyskać.

Zespół SÆPLAST zaprojektował zatem model pojemnika SÆPLAST 660L, który zrewolucjonizował metody przechowywania owoców morza. Przez dziesięciolecia pojemnik SÆPLAST 660L był najpopularniejszym modelem i dziś można go znaleźć w niemal każdym porcie. Podstawowa konstrukcja pozostała niezmieniona, ale korzystając z naszego ponad 30-letniego doświadczenia, stopniowo poprawialiśmy stabilność układania w stos, wytrzymałość i izolację.

Nasi partnerzy i klienci zdają sobie sprawę z konieczności zapewnienia jakości łowionych ryb już na pierwszym etapie łańcucha żywnościowego. Ryby są narażone na zmiany temperatury, a zatem kontrola temperatury ma znaczenie kluczowe. Nieprawidłowo przechowywane ryby mogą się zepsuć i stać się niebezpieczne do spożycia.

Zarezerwuj konsultacje z naszym zespołem sprzedażowym, a pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.