Najbardziej wytrzymałe pojemniki

SÆPLAST LIDEREM W ZAKRESIE WYTRZYMAŁOŚCISÆPLAST  630 Liter Container

W SÆPLAST projektujemy najbardziej wytrzymałe i higieniczne plastikowe pojemniki na potrzeby przemysłu przetwórczego. Oto polietylenowy pojemnik SÆPLAST 630L, najmocniejszy w swojej klasie.

Podobnie jak pozostałe pojemniki SÆPLAST, model 630L jest wykonany z 100% bezpiecznego polietylenu dopuszczonego do kontaktu z żywnością i idealnie nadaje się do przechowywania w łańcuchu dostaw w przemyśle mięsnym i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Dzięki jednoczęściowej trójściennej konstrukcji i rdzeniu z tworzywa o porach zamkniętych pojemnik 630L wytrzyma wszystko! Nasze polietylenowe pojemniki SÆPLAST wytrzymują średnio o 5–7 razy dłużej niż pojemniki jednościenne.

Pojemniki ze stali nierdzewnej czy tektury falistej oraz pojemniki jednościenne mogą powodować namnażanie się szkodliwych bakterii i są bardzo niebezpieczne dla pracowników ze względu na ryzyko związane z pęknięciami, rozerwaniem metalu czy przewracaniem się pojemników. W związku z tym produkty takie nie są najlepszą opcją w zakresie bezpiecznego przechowywania żywności.

SÆPLAST PE to niedrogi pojemnik spełniający potrzeby łańcucha dostaw, który jest bezpieczny zarówno dla produktów białkowych, jak i dla pracowników.

Zarezerwuj konsultacje z naszym zespołem sprzedażowym, a pomożemy Ci znaleźć odpowiedni pojemnik, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.