Nie cierpisz bałaganu?

NOWY NIEBRUDZĄCY  POJEMNIK SÆPLAST
SÆPLAST 660 liter spill resistant container

Klasyczny polietylenowy pojemnik 660L SÆPLAST jest teraz dostępny w zmodyfikowanej wersji odpornej na wylewanie. Nowy model jest wyposażony w podniesioną krawędź, a pokrywa w silikonową uszczelkę, co razem zmniejsza ryzyko nieszczelności. Inteligentna konstrukcja zapewnia większą szczelność, dzięki czemu przechowywanie i przeładunek produktów w procesie przetwórczym są czystsze i bardziej bezpieczne. Ponadto uszczelkę można łatwo wyjąć, wyczyścić i wymienić.

Pojemniki SÆPLAST PE 660L, wykonane z trwałego i wytrzymałego polietylenu, są idealnym rozwiązaniem do przechowywania produktów umieszczonych w płynie. Dlatego są one idealnym rozwiązaniem dla przemysłu produktów ubocznych oraz klientów z branży recyklingu i gospodarki odpadami. 

Wytrzymają nieostrożne obchodzenie się, zmiany temperatury i częste mycie, czyli wszystko to, co charakteryzuje rzeczywistość w zakładach przetwórstwa spożywczego i magazynach.

Przechowywanie półpłynnej żywności to dość „brudna robota” dla wszystkich zaangażowanych. Zastosowanie pojemnika SÆPLAST 660 o podwyższonej szczelności ogranicza ryzyko wylewania podczas przenoszenia, przeładunku, przechowywania i przetwarzania.

Idealnym akcesorium jest kratka do suszenia SÆPLAST, którą można zamówić oddzielnie. Płytka odpływowa ułatwia spuszczanie płynów i zapobiega powstawaniu niedrożności. Trójścienny pojemnik polietylenowy 660L został z punktu widzenia ergonomii zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalną higienę i łatwość użytkowania.

Zarezerwuj konsultacje z naszym zespołem sprzedażowym, a my znajdziemy dla Ciebie idealne i czyste rozwiązanie.