Zimno, zimniej

BEZPIECZNE POŁOWY DZIĘKI SÆPLASTSÆPLAST 380 liter containers

Przemysł spożywczy podlega ciągłej kontroli i słusznie. Producenci i dostawcy żywności są ostatecznie odpowiedzialni za zdrowie i dobre samopoczucie ludzi, którzy są konsumentami.

Oczywistą korzyścią z pojemników SÆPLAST są solidne, podwójnie izolowane ściany. Nasze pojemniki charakteryzują się wysokim współczynnikiem izolacji, co umożliwia przechowywanie produktów w bezpiecznej i odpowiednio niskiej temperaturze.

Jest to popularny pojemnik do przechowywania na pokładzie małych i średnich statków. Istotne jest, aby rybacy dbali o jakość połowów na pierwszym etapie łańcucha chłodniczego. Raz utraconej jakości nie da się odzyskać. Pojemnik jest na tyle popularny, że produkujemy go zarówno w naszych fabrykach islandzkich, jak i hiszpańskich, aby jak najlepiej służyć naszym lokalnym europejskim klientom.

Produkty spożywcze są podatne na zmiany temperatury. Kontrola temperatury ma kluczowe znaczenie w przypadku przechowywania żywności. Użycie pojemników SÆPLAST pozwala zminimalizować ryzyko zepsucia i chronić produkt.

W celu zapewnienia równomiernej temperatury pokrywy mają podwójną ścianę. Zaleca się stosowanie pokryw w celu maksymalizacji jakości produktu i zminimalizowania zużycia lodu. Pokrywa jest następnie szczelnie mocowana gumowymi paskami.

W SÆPLAST dokładamy wszelkich starań, aby Twoje połowy były przechowywane w odpowiednio niskiej temperaturze. W związku z tym prowadzimy badania i staramy się dokładnie przewidywać zmiany temperatury żywności pakowanej w izolowanych pojemnikach SÆPLAST, aby móc stale doskonalić nasze produkty.